День Збройних Сил України
Це свято з'явилося завдяки відповідній постанові Верховної Ради, якою в 1993 році була відзначена річниця ухвалення закону «Про Збройні Сили України».
Католицький день святого Миколая
Традиції святкування дня святого Миколая сформувалися багато століть тому, історики припускають, що святий Миколай жив на території нинішньої Туреччини десь в 3-4 століттях.
Народився Микола Амосов (1913)
Український лікар, учений в галузі медицини та біокібернетики.
Хан Батий захопив Київ та вирізав жителів міста (1240)
У грудні 1240 Батий підійшов до Києва. Хан не хотів руйнувати гарне місто і запропонував городянам здатися без бою. Однак кияни вирішили битися на смерть. Облога Києва тривала довго. На захист міста вийшли всі його жителі від малого до великого.
7839
6 грудня відзначається День Збройних Сил України. Це свято з'явилося завдяки відповідній...
3181
6 грудня починаються різдвяні свята у християн. Цього дня відзначається католицький день святого Миколая
День незалежності Фінляндії

Вперше свято відзначалося 6 грудня 1917 року - після того, як Фінським парламентом була схвалена Декларації незалежності.

В цей день народилися
Микола Амосов
1913
UA
Український лікар, учений в галузі медицини та біокібернетики
Микола Вороний
1871
UA
Український письменник, перекладач, поет, режисер, актор, громадсько-політичний діяч. Один із засновників Української Центральної ради та Національного театру.
В цей день померли
Володимир Шинкарук
2014
UA
Поет, прозаїк, композитор, бард-виконавець. Професор Житомирського державного університету імені Івана Франка. Почесний громадянин Житомира.
Вернер фон Сіменс
1892
DE
Німецький інженер, винахідник, учений, промисловець, засновник фірми Siemens, громадський і політичний діяч
Цей день в історії
6 Грудня
1240
В грудні 1240 року внук Чингіскана Батий підійшов до Києва. Після відмови жителів столиці здатися хан наказав захопити та зруйнувати місто. Після тривалої облоги місто було захоплено та пограбоване а більшість його жителів вирізано монголо-татарами.UA