15 березня відзначається найважливіше свято для всіх жителів планети — Всесвітній день захисту прав споживачів. Датою для святкування цього дня була обрана річниця з дня історичного виступу американського...
Народився Володимир Хавкін (1860)
Видатний мікробіолог і бактеріолог українського єврейського походження, який створив перші в історії вакцини проти чуми і холери.
У Хусті проголошено незалежність Карпатської України (1939)
15 березня 1939 року у столиці автономного краю у складі Чехословаччини місті Хуст на засіданні Сейму країни на чолі з А. Штефаном була проголошена незалежність Карпатської України.
4155
15 березня відзначається найважливіше свято для всіх жителів планети — Всесвітній день захисту прав...
Іменини
В цей день народилися
Олег Махніцький
1970
UA
Український політик та правник, народний депутат України 7-го скликання. З 24 лютого по 18 червня 2014 року виконував обов'язки Генерального прокурора України.
Єжи Гоффман
1932
PL
Відомий польський кінорежисер і сценарист.
Володимир Хавкін
1860
UAILIN
Видатний мікробіолог і бактеріолог українського єврейського походження, який створив перші в історії вакцини проти чуми і холери.
В цей день померли
Аристотель Онассіс
1975
GRAR
Відомий грецький підприємець-судновласник, мільярдер, чоловік вдови американського президента Жаклін Кеннеді.
Гай Юлій Цезар
-44
IT
Видатний давньоримський державний і політичний діяч, полководець, письменник. Його діяльність докорінно змінила культурний і політичний вигляд античної Європи і Середземномор'я.
Цей день в історії
15 Березня
1939
15 березня 1939 року у столиці автономного краю у складі Чехословаччини місті Хуст на засіданні Сейму країни на чолі з А. Штефаном була проголошена незалежність Карпатської України.UA