День десантника
Починаючи з 2017 року, свій професійний день десантники відзначають 21 листопада, а не 2 серпня (радянська традиція). Нова дата святкування пов'язана з небесним покровителеем новостворених десантно-штурмових військ України - Святим Михаїлом генералом небесного воїнства, того святого, який в Судний день поведе війська світла в бій з військами темряви в битві під Армагеддоном.
Приводом для початку мирних акцій протесту в центрі Києва стало рішення Кабінету Міністрів України на чолі з Миколою Азаровим про призупинення процесу підготування до підписання Угоди про...
Собор архистратига Михаїла
Свято Православної церкви на честь шанованих небесних безтілесних сил на чолі з Михайлом. Святкування припадає на 21 листопада.
Всесвітній день вітань
21 листопада відзначають Всесвітній день вітань. Його придумали в 1973 році коли у світі відбувалися декілька масштабних конфліктів. Це свято запропонували відзначати два брати: Брайен і Майкл Маккомак.
Всесвітній день телебачення
Всесвітній день телебачення був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН в 1998 році. Свято було призначене на 21 листопада, оскільки двома роками раніше в цей день відбувся перший Всесвітній телевізійний форум.
Унікальна
дата
6471
Міжнародний день відмови від куріння відзначається щороку в третій четвер листопада. Цю традицію...
3414
Всесвітній день телебачення був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН в 1998 році. Свято було...
5527
21 листопада відзначають Всесвітній день вітань. Його придумали в 1973 році коли у світі...
Всесвітній день філософії
Унікальна
дата

Щорічно в третій четвер листопада за підтримки ЮНЕСКО відзначається Всесвітній день філософії. Вперше він відзначає 21 листопада 2002 року.

Собор архистратига Михаїла
Релігійний
вихідний
Свято Православної церкви на честь шанованих небесних безтілесних сил на чолі з Михайлом. Святкування припадає на 21 листопада.
4609
Українське свято День Гідності та Свободи було започатковане Президентом України
День десантника

Починаючи з 2017 року, свій професійний день десантники відзначають 21 листопада, а не 2 серпня (радянська традиція). Нова дата святкування пов'язана з небесним покровителеем новостворених десантно-штурмових військ України - Святим Михаїлом, генералом небесного воїнства, того святого, який в Судний день поведе війська світла в бій з військами темряви в битві під Армагеддоном.

Рік:
2013
3730
Приводом для початку мирних акцій протесту в центрі Києва стало рішення Кабінету Міністрів України на чолі з
Іменини
В цей день народилися
Бйорк
1965
IS
Ісландська співачка, музикант, композитор і автор пісень, актриса.
Вольтер
1694
FR
Видатний французький письменник, поет, прозаїк, один з найвідоміших філософів-просвітників XVIII століття. Активний захисник громадянських свобод, свободи слова, віросповідання і прихильник світської держави.