Дата народження:
20 Квітня 1889 (130 р. тому)
Знак зодіаку: Телець
Дата смерті:
30 Квітня 1945 (74 р. тому)
На момент смерті було 56 років
Додав:
Редакція
сайту
(13.12.2016)

Адольф ГітлерATDE

Політичний та державний діяч нацистської Німеччини, рейхсканцлер (1933-1945), провідник Націонал-соціалістичної робітничої партії Німеччини (НСДАП). Найбільший після Сталіна військовий злочинець сучасності.

Адольф Гітлер народився в Австро-Угорщині 20 квітня 1889 року. Його батько був простим шевцем. У дитинстві хлопчик захоплювався живописом і навіть заробляв цим на життя.

Під час першої світової війни Гітлер пішов на фронт. А коли Німеччина капітулювала, він відчув величезне розчарування. У 1918 році Адольфа прийняли до лав «Німецької робітничої партії». Потім він очолив її, перейменувавши політичну структуру в Націонал-соціалістичну німецьку робітничу партію.

30 січня 1933 року Гітлера обрали главою німецького уряду. Він швидко встановив в державі свій тоталітарний режим, всіляко перешкоджав розвитку радикальних партій. Коли вся влада опинилася в його руках, він назвав Німеччину Третім рейхом, тобто «третьої імперією».

У 1939 році за ініціативою Гітлера почалася друга світова війна — найстрашніша подія в історії людства. Диктатор мріяв завоювати весь світ, але цим мріям протистояли інші держави.

Допускається, що 30 квітня 1945 року, коли поразка фашистів стала очевидною, Адольф Гітлер і його дружина Єва Браун застрелилися. Однак деякі вчені стверджують, що тиран втік до Аргентини, а його смерть була всього лише містифікацією.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl + Enter
Коментарі 0