Дата народження:
29 Червня 1900 (119 р. тому)
Знак зодіаку: Рак
Дата смерті:
31 Липня 1944 (75 р. тому)
На момент смерті було 44 роки
Додав:
Редакція
сайту
(26.01.2017)

Антуан де Сент-ЕкзюперіFR

Відомий французький письменник, поет, журналіст і професійний авіатор.

Антуан де Сент-Екзюпері народився у Франції 29 червня 1900 року. Його графська сім'я проживала в Ліоні. Антуан закінчив єзуїтську школу, потім навчався в швейцарському пансіоні католиків. У 1917 році юнак став студентом Паризької школи образотворчих мистецтв, вступивши на факультет архітектури.

У 1921 році його призвали на службу в армію. Там він захопився заняттями на курсах пілотів. Антуан займався письменництвом і переїхав жити до Парижа. Оскільки заробляти написанням книг він не зміг, то працював продавцем книг і торговцем автомобілями. Наступним місцем його роботи стала авіакомпанія «Аеропосталь». Там, починаючи з 1925 року, він працював пілотом, який доставляв пошту в країни Африки. За 2 роки йому запропонували очолити аеропорт Кап-Джуба в Сахарі, а потім він став начальником відділення тієї ж авіакомпанії в Буенос-Айресі.

У 1931 році Антуан де Сент-Екзюпері знову повернувся до поштових перевезень, а потім працював льотчиком-випробувачем. Середина 1930-х років відзначена в біографії Екзюпері любов'ю до журналістики. Саме в ролі кореспондента він побував у багатьох країнах. Зокрема, відвідав Іспанію під час війни. Свою найвідомішу книгу «Маленький принц» він написав у США.

31 липня 1944 року письменник загинув під час розвідувального польоту.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl + Enter
Коментарі 0