Дата народження:
05 Червня 1941 (77 р. тому)
Знак зодіаку: Близнюки
Додав:
Редакція
сайту
(14.12.2016)

Барбара БрильськаPL

Відома польська актриса театру і кіно.

Барбара Брильська народилася в Польщі 5 червня 1941 року в сім'ї слюсаря та швачки. З дитинства вона захоплювалася живописом. У 15-річному віці дівчина вперше з'явилася на екранах у фільмі «Калоші щастя». Їй настільки сподобався процес зйомок, що вона стала відвідувати театральний гурток, а пізніше поступила до Вищої театральної школи та до Вищої школи театру, кіно і телебачення.

Найвідоміші фільм з актрисою — це картини «Пан Володієвський» і «Анатомія кохання». В СРСР Брильська стала надзвичайно популярною після ролі в картині «Іронія долі, або з легким паром». Завдяки цьому фільму вона стала всенародною улюбленицею. Оскільки фільм мав колосальний успіх, актриса запам'яталася багатьом поколінням любителів кіно на просторах колишнього Радянського Союзу. За роль в «Іронії ...» Барбарі вручили державну премію СРСР.

Приватне життя актриси склалося не так вдало, як кар'єра. Її дочка загинула в автокатастрофі, і цю трагедію вона переживала дуже важко.

У 2007 році Барбара знялася у фільмі «Іронія долі. Продовження». Вона стала часто з'являтися на москальському телебаченні. Зокрема, Брильська була членом журі в телевізійному конкурсі «Дві зірки». Зараз актриса практично не знімається в кіно.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl + Enter
Коментарі 0