Дата народження:
26 Липня 1856 (163 р. тому)
Знак зодіаку: Лев
Дата смерті:
02 Листопада 1950 (69 р. тому)
На момент смерті було 94 роки
Додав:
Редакція
сайту
(15.12.2016)

Бернард ШоуIEGB

Видатний британський письменник та драматург, Нобелівський лауреат

Джордж Бернард Шоу, який став відомим просто як Бернард Шоу, народився в Ірландії 26 липня 1856 року. Долю Бернарда визначила його захопленість літературою, яка відзначалася з самого раннього дитинства. Він дуже багато читав, віддаючи перевагу творам Чарльза Діккенса і Вільяма Шекспіра. Особливе місце в його літературних уподобаннях займала також Біблія.

Свої перші твори Бернард Шоу довго не міг опублікувати, оскільки йому відмовляли всі видавці. Не зневірившись, Бернард зайнявся самоосвітою, влаштувався на роботу, став успішним кореспондентом та музичним критиком.

У 1889 році побачила світ перша збірка письменника «П'єси приємні та неприємні». Його твори буквально відразу були втілені на сцені. Зокрема, успішною стала американська постановка «Учня диявола».

У 1899 році вийшли нові п'єси Шоу, які тільки підтвердили його талант драматурга. У 1921 році він написав «Дім, де розбиваються серця». Цей твір став одним з найпопулярніших творінь автора.

Бернард Шоу — володар Нобелівської премії в галузі літератури. Йому повинні були вручити її в 1925 році, але Шоу відмовився від нагороди. 2 листопада 1950 року відомий письменник помер.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl + Enter
В цей день народилися:
Коментарі 0