Нравится
Нравится

Білл Клінтон

42-й президент США, державний і політичний діяч
Дата народження — Пн 19 Серпня 1946 р. (68 р. тому)
Знак зодіаку — ЛЕВ
Білл Клінтон

«Краще вражати світ силою нашого прикладу, ніж прикладом нашої сили»

— Білл Клінтон

Білл Клінтон народився 19 серпня 1946 року в американському штаті Арканзас. Його справжнє ім'я — Вільям Джефферсон Блайт. Білл Клінтон зі шкільних років виділявся серед однолітків своїм розумом і музичним талантом — він грав у джаз-оркестрі. У 1963 році Білл Клінтон разом із молоддю зустрівся з президентом США Джоном Кеннеді. Після рукостискання президента він і вирішив присвятити себе політиці.

Білл Клінтон закінчив університет у Вашингтоні і Оксфордський університет, потім вступив на юридичний факультет Єльського університету, де й познайомився з майбутньою дружиною.

У 1973 році Білл Клінтон почав викладацьку діяльність в університеті Арканзасу. Поступово він став займатися політикою.

«Якщо вам кажуть: «Нічого особистого», — значить, на вас збираються навісити ярлик»

— Білл Клінтон

У 1978 році Білл Клінтон став губернатором штату, кілька разів перебираючи на цей пост. Пріоритетами діяльності Клінтона був розвиток підприємництва та освіти. У 1992 році Білл Клінтон став наймолодшим президентом США за всю історію країни.

Зовнішньополітична діяльність президента зробила США найвпливовішою країною світу. Білл Клінтон був активним учасником мирних переговорів на Балканах і в Ізраїлі. У 1996 році його повторно обрали президентом. Білл Клінтон домігся неймовірного економічного розвитку США, добився зниження рівня інфляції, а також безробіття. Повноваження Білл та Хіллері Клінтони Клінтона закінчилися в 2000 році — після гучного сексуального скандалу, пов'язаного з відносинами Білла Клінтона з практиканткою Білого дому М. Левінські.«Якщо вам кажуть, що справа зовсім не в грошах, значить, мова йде про чужі гроші»

— Білл Клінтон

Відео: Великі - Білл Клінтон
Відео: Миттєвості XX століття 1998 - Білл Клінтон
Відео: Намедни - 98. Клінтон і Моніка
Відео: Клінтон і Єльцин⇓ ПОДІЛИСЯ ДУМКОЮ ⇓
Категорії: Народилися
Кількість переглядів сторінки: 5006