Дата народження:
06 Лютого 1945 (74 р. тому)
Знак зодіаку: Водолій
Дата смерті:
11 Травня 1981 (38 р. тому)
На момент смерті було 36 років
Додав:
Редакція
сайту
(11.12.2016)

Боб МарліJM

Легендарний ямайський музикант, композитор та вокаліст. Завдяки йому ямайський музичний стиль реггі отримав світову популярність.

Легендарний музикант Боб Марлі народився на Ямайці 6 лютого 1945 року. Батько рано покинув сім'ю, хоча і підтримував її фінансово надалі. Хлопчик з самого дитинства захоплювався музикою. Однак, щоб стати відомим виконавцем, йому довелося довго і наполегливо працювати.

Перший альбом Боба Марлі під назвою «Catch a fire» зробив революцію у світі музики. Вихід цього альбому експерти визнали унікальним явищем, оскільки музикант запропонував свій стиль у музиці, який не був схожий ні на що інше. Ритми цієї музики перепліталися з мотивами релігійно-протестантських пісень. Така творча неповторність і харизма дуже швидко зробили Марлі популярним співаком. Багато з його пісень були обрані гімнами різних громадянських рухів за расове рівноправ'я.

Марлі став засновником стилю реггі. Його музика була сповнена сенсу. Вона яскраво виділялася на тлі інших віянь поп-культури.

Помер Боб Марлі від раку 11 травня 1981 року. У момент смерті він перебував у госпіталі Майямі. Для мешканців Ямайки смерть легенди стала справжнім ударом тому там оголосили національний траур. Зараз в день народження музиканта ямайці відзначають День Боба Марлі.

Цитати:
Кажеш, що любиш дощ, але гуляєш під парасолькою. Кажеш, що любиш сонце, але шукаєш тінь коли воно світить. Кажеш, що любиш вітер, але коли  він дме, закриваєш вікно. Ось чому я боюся, коли ти говориш, що любиш мене.
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl + Enter
Коментарі 0