11 Квітня
1909 (110 р. тому)
Додав:
Редакція
сайту
(13.12.2016)

Було засноване місто Тель-АвівIL

1955
На карті
14 травня 1948 року Давид Бен-Гуріон офіційно зачитав текст Декларації незалежності ізраїльської держави. Так держава Ізраїль відсвяткувала свій перший день незалежності.

В північному передмісті стародавнього порту Яффо було засноване місто Тель-Авів.

11 квітня 1909 року в північному передмісті стародавнього порту Яффо було засноване місто Тель-Авів. Спочатку воно мало іншу назву, а через рік стало тим, чим ми знаємо його тепер. «Тель-Авів» буквально означає «пагорб весни».

Історія Яффо налічувала вже близько 4 тисячі років. На його землях перебувало арабське місто. І поруч з цим поселенням було засноване місто Тель-Авів, яке досить швидко стало сучасним мегаполісом, хоча спочатку навіть не мало статусу міста. Це селище поділялося на квартали, які досить активно розширювалися. Завдяки цьому в 1921 році селище офіційно було визнано містом. Формально місто називається Тель-Авів-Яффо.

14 травня 1948 року, тобто через 39 років після заснування, місто проголосили столицею нової держави Ізраїль.

Сучасний Тель-Авів являє собою високорозвинене в економічному, соціальному і фінансовому плані місто. Воно вважається суспільно-політичним центром Ізраїлю. Тут знаходяться центральні відділення суспільних, державних, політичних і культурних організацій. Населення міста складає приблизно 400 000 чоловік.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl + Enter
Коментарі 0