10 Серпня
70 (1949 р. тому)
Додав:
Редакція
сайту
(15.12.2016)

Був зруйнований Другий Єрусалимський ХрамIL

10 серпня 70-го року був зруйнований Другий Єрусалимський Храм. Він постраждав від меча римської армії під керівництвом імператора Тіта. Римляни увірвалися в Єрусалим і підпалили місто. Храм горів 10 днів, сам же Єрусалим буквально перетворився на руїни. Крім того, римське військо зрівняло з землею і Храмову Гору.

Свідком цього був Йосип Флавій. За його відомостями, 100 тисяч городян тоді потрапили в полон, згодом їх продали в рабство. Всього від нападу римлян постраждало більше мільйона єрусалимських громадян. Після цієї трагедії почалося розсіювання євреїв по світу.

Через 66 років після цієї події римський імператор Адріан побудував на священній горі храм Юпітера і свою статую. Євреї довго намагалися відновити храм, але всі їх спроби виявилися безуспішними. Навіть після того, як храм відбудовували, його постійно руйнували пожежі або землетруси.

Кажуть, що тоді Небесні Ворота закрилися. Для людей залишилися відкритими тільки Ворота Сліз. Храмова стіна, що залишилася від Другого Єрусалимського Храму, тепер називається Стіною Плачу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl + Enter
Коментарі 0