Дата народження:
16 Квітня 1889 (130 р. тому)
Знак зодіаку: Овен
Дата смерті:
25 Грудня 1977 (42 р. тому)
На момент смерті було 88 років
Додав:
Редакція
сайту
(13.12.2016)

Чарлі ЧаплінGB

Видатний англійський комедійний актор німого кіно, кінорежисер і сценарист.

Чарлі Чаплін народився в Лондоні 16 квітня 1889 року. Його батьки свого часу були затребуваними естрадними акторами, які виступали з гастролями в Європі та Сполучених Штатах Америки. Але поступово вони почали все менше гастролювати, і в підсумку батько втратив голос, спився і помер. Ну а мати від горя втратила розум. Після цього брати Чарлі й Сід Чапліни почали самі виступати, беручи участь в пантомімах. Чарлі пробував себе в ролі клоуна і не боявся дрібних підробітків.

Коли Чарлі виповнилося 14 років, його взяли на роботу до театру. Оскільки хлопчик ще практично не вмів читати, вчити ролі йому допомагав брат. За кілька років юного актора запросили зніматися в кіно, яке на той час тільки починало розвиватися. Дуже швидко він став не лише актором, а й сценаристом і навіть режисером. У 1917 році підписав мільйонний контракт із кіностудією First National Pictures, отримавши статус найбільш високооплачуваного актора того часу.

Чарлі Чапліна наслідують досі, хоча за останнє сторіччя кіно кардинально змінилося. Воно стало кольоровим і звуковим, проте образ великого коміка залишається впізнаваним і близьким людям дотепер.

Чаплін був одружений чотири рази. Від цих шлюбів він виховував 11 дітей. Помер легендарний актор 25 грудня 1977 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl + Enter
Коментарі 0