14 Червня
2020
Залишилося до події
8
міс
22
дні
22
год.
Додав:
Редакція
сайту
(14.12.2016)

День американського прапораUS

23 серпня відзначається День Державного Прапора України. Це свято з'явилося завдяки підписанню в 2004 році відповідного...

Для кожного громадянина США цей день - не просто рядове свято, а день гордості за свою країну, день патріотизму і любові до Америки й американців.

Щорічно 14 червня Сполучені Штати Америки відзначають День американського прапора. Для кожного громадянина США цей день - не просто рядове свято, а день гордості за свою країну, день патріотизму і любові до Америки й американців.

У День американського прапора практично всі будинки, підприємства та державні установи прикрашені відомим на весь світ зірково-смугастим стягом. Після трагедії 11 вересня єдність американців у цей день досягла свого піку.

Ідея відзначати це свято, за історичними даними, належить Дж. Сігранду, який в 1885 році організував його для своїх шкільних учнів. Усе своє життя він закликав співгромадян святкувати «День народження прапора», оскільки саме 14 червня був законно затверджений офіційний зразок державного прапора США.

Поступово це свято почали відзначати в різних штатах. Із кожним роком їх ставало все більше, і в результаті цей день став загальнонаціональним святом - одним із найбільш шанованих самими американцями.

Офіційне святкування полягає у проведенні різноманітних патріотичних програм, в яких беруть участь як діти, так і дорослі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl + Enter
Коментарі 0