Культурно-історичний календар України
beta-версія

Народ, який не пам'ятає свого минулого -
не має і майбутнього.

Платон

День ДАІ МВС України

День ДАІ МВС України

UA
Коли відзначається: 

14 квітня 1997 року відбулася історична подія, яка стала причиною появи такого свята, як День ДАІ МВС України. В цей день Кабінет Міністрів прийняв текст «Положення про Державну автомобільну інспекцію». Вона функціонує при Міністерстві внутрішніх справ України.

Це свято відзначають працівники Державтоінспекції, на яких покладено безліч функцій, пов'язаних із забезпеченням порядку і безпечного руху на дорогах, контролем за дотриманням правил дорожнього руху і законів, які регламентують питання безпеки дорожнього руху. Також фахівці, яких прийнято поздоровляти з цим святом займаються деякими питаннями, пов'язаними з охороною навколишнього середовища в контексті згубного впливу на неї автомототранспортних засобів.

В цей день по всій країні проводиться безліч святкових заходів. Зазвичай наймасштабніші з них організовуються в столиці, на Майдані Незалежності. Там проходять різні вікторини на тему правил дорожнього руху, концертні виступи і шоу-програми. Всі ці заходи спрямовані на підвищення суспільної свідомості водіїв і пішоходів, від яких залежить спокій та безпека на дорогах країни.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter