Нравится
Нравится

День ДАІ МВС України

Відзначається — Щорічно 14 Квітня
14 Квітня Нд. (дата для 2013 року)
14 Квітня Пн. (дата для 2014 року)
14 Квітня Вт. (дата для 2015 року)
День ДАІ МВС України

«Добра половина даішників бере хабарі, а зла ще й відбирає права»

— гумор

14 квітня 1997 року відбулася історична подія, яка стала причиною появи такого свята, як День ДАІ МВС України. В цей день Кабінет Міністрів прийняв текст «Положення про Державну автомобільну інспекцію». Вона функціонує при Міністерстві внутрішніх справ України.

Це свято відзначають працівники Державтоінспекції, на яких покладено безліч функцій, пов'язаних із забезпеченням порядку і безпечного руху на дорогах, контролем за дотриманням правил дорожнього руху і законів, які регламентують питання безпеки дорожнього руху. Також фахівці, яких прийнято поздоровляти з Днем ДАІ МВС Україні займаються деякими питаннями, пов'язаними з охороною навколишнього середовища в контексті згубного впливу на неї автомототранспортних засобів.

День ДАІ МВС України

«Всі даішники запитують: ТИ ПИВ? ... хоч один би запитав: ТИ ЇВ?»

— гумор

З Днем ДАІ МВС Україні пов'язано безліч святкових заходів, які проводяться по всій країні. Зазвичай наймасштабніші з них організовуються в столиці, на Майдані Незалежності. Там проходять різні вікторини на тему правил дорожнього руху, концертні виступи і шоу-програми. Всі ці заходи спрямовані на підвищення суспільної свідомості водіїв і пішоходів, День ДАІ МВС України від яких залежить спокій працівників ДАІ.

«Собаки, що біжать за машинами — це душі звільнених даішників»

— гумор

Відео: День ДАІ МВС України
Відео: ДАІ України⇓ ПОДІЛИСЯ ДУМКОЮ ⇓