14 Квітня
2018
Залишилося до події
5
міс
24
дні
21
год.
Додав:
Редакція
сайту
(9.04.2016)

День ДАІ МВС УкраїниUA

Цей день став професійним святом в 2004 році згідно з наказом Міністра внутрішніх справ України

В 2016 році день ДАІ в Україні буде відзначатися востаннє, адже, у відповідності до поліцейської реформи ДАІ та МРЕВ будуть замінені новою патрульною службою.

14 квітня 1997 року відбулася історична подія, яка стала причиною появи такого свята, як День ДАІ МВС України. В цей день Кабінет Міністрів прийняв текст «Положення про Державну автомобільну інспекцію». Вона функціонує при Міністерстві внутрішніх справ України.

Це свято відзначають працівники Державтоінспекції, на яких покладено безліч функцій, пов'язаних із забезпеченням порядку і безпечного руху на дорогах, контролем за дотриманням правил дорожнього руху і законів, які регламентують питання безпеки дорожнього руху. Також фахівці, яких прийнято поздоровляти з цим святом займаються деякими питаннями, пов'язаними з охороною навколишнього середовища в контексті згубного впливу на неї автомототранспортних засобів.

В цей день по всій країні проводиться безліч святкових заходів. Зазвичай наймасштабніші з них організовуються в столиці, на Майдані Незалежності. Там проходять різні вікторини на тему правил дорожнього руху, концертні виступи і шоу-програми. Всі ці заходи спрямовані на підвищення суспільної свідомості водіїв і пішоходів, від яких залежить спокій та безпека на дорогах країни.

В 2016 році день ДАІ в Україні буде відзначатися востаннє, адже, у відповідності до поліцейської реформи яка стартувала в 2015 році, до кінця травня такі органи як ДАІ та МРЕВ припинять своє існування та будуть замінені новою патрульною службою.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl + Enter
Коментарі 0