18 Червня
2020
Залишилося до події
11
міс
21
дні
4
год.
Додав:
Редакція
сайту
(14.12.2016)

День дільничного інспектора міліції в УкраїніUA

Починаючи з 2016 року Україна відзначає нове професійне свято - День Національної поліції України. Цей орган правопорядку був заснований в 2015 році на зміну радянської міліції.

Цей день став професійним святом в 2004 році згідно з наказом Міністра внутрішніх справ України

Щороку 18 червня дільничні міліціонери відзначають своє професійне свято – День дільничного інспектора міліції в Україні. Цей день став професійним святом в 2004 році згідно з наказом Міністра внутрішніх справ України.

На сьогоднішній день Дільнична служба МВС України нараховує шістнадцять тисяч працівників. Дана міліцейська професія по праву вважається однією з найвідповідальніших та найважчих оскільки посадові обов’язки дільничних дуже різноманітні. Зокрема це: захист прав та законних інтересів громадян від протиправних посягань, охорона громадського порядку, профілактична робота з громадянами тощо.

Саме від професійності роботи дільничного інспектора міліції залежить спокій та впевненість жителів відведених йому районів чи населених пунктів. Також саме через них здійснюється правоохоронна політика держави.

Незважаючи на велику суспільну значимість даної професії, варто згадати і про серйозні проблеми. Зокрема це великі психоемоційні навантаженні, низький рівень соціального захисту та зарплати, недостатнє технічне забезпечення інспекторів. Але все одно міліціонери продовжують чесно та якісно виконувати свої професійні обов’язки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl + Enter
Коментарі 0