Нравится
Нравится

День міліції в Україні

Відзначається — Щорічно 20 Грудня
20 Грудня Пт. (дата для 2013 року)
20 Грудня Сб. (дата для 2014 року)
20 Грудня Нд. (дата для 2015 року)
День міліції в Україні

«У нашій міліції можна зустріти багато хороших людей, але чомусь не хочеться зустрічатися»

— Стас Янковский

20 грудня всі співробітники правоохоронних органів відзначають День міліції в Україні. Ця дата була приурочена до святкування річниці від дня появи закону «Про міліцію», ухваленого в 1990 році Верховною Радою України.

Міліція в Україні вважається державним озброєним органом виконавчої влади, який захищає життя, здоров'я і права всіх громадян, їхнє майно, навколишнє середовище, а також інтереси всього суспільства і держави в цілому.

День міліції в Україні

«Тепер в міліцію беруть тільки чесних, інші там вже працюють»

— Гумор

День міліції в Україні вважається одним із найбільш важливих професійних свят, оскільки саме співробітники правоохоронних органів забезпечують особисту безпеку громадян, запобігають правопорушенням, стежать за громадським порядком і займаються розкриттям злочинів.

Святкування Дня міліції в Україні завжди проходить в таких підрозділах органів внутрішніх справ, як кримінальна, транспортна міліція, міліція громадської безпеки, державна автомобільна інспекція, спеціальна міліція й міліція охорони.

Зазвичай Дню міліції в Україні присвячуються виступи артистів естради на великих День міліції в Україні концертах, влаштованих для правоохоронців.

«До втручання людей у формі бійка носила неорганізований характер»

— Гумор

Відео: З Днем міліції України
Відео: Таке можливе тільки в День міліції
Відео: День міліції України⇓ ПОДІЛИСЯ ДУМКОЮ ⇓