12 Червня
2020
Залишилося до події
11
міс
15
дні
4
год.
Додав:
Редакція
сайту
(14.12.2016)

День працівників фондового ринку УкраїниUA

У першу неділю вересня відзначається День підприємця України. Воно було встановлене президентським указ 5 жовтня 1998 року....

В сучасних країнах фондовий ринок є невід’ємною частиною розвинутої ринкової економіки.

День працівника фондового ринку України – це національне професійне свято, що відзначається щорічно 12 червня. В сучасних країнах фондовий ринок є невід’ємною частиною розвинутої ринкової економіки. За рівнем його розвитку можна судити про степінь економічної зрілості та розвитку будь-якої країни. Сам фондовий ринок включає торгівлю цінними паперами, грошовий ринок, валютний ринок та ринок позичкових капіталів.

Відома нам історія фондового ринку бере початок у Франції у XII столітті. В Україні він зароджувався в умовах перебування у складі інших держав, а саме монархій Московії та Австро-Угорщини. Після розвалу Радянського Союзу та набуття незалежності поступово почав формуватися національний фондовий ринок України. Першими кроками становлення молодого ринку торгівлі цінними паперами в нашій державі можна вважати прийняття законів України: “Про цінні папери та фондовий ринок”, “Про приватизаційні папери”, “Про банки і банківську діяльність” і т.д.. Величезним поштовхом для розвитку стала поява у 2008 році Української фондової біржі цінних паперів. Її поява відкрила можливість торгівлі цінними паперами через інтернет.

Саме враховуючи великий внесок працівників фондового ринку в розвиток економіки України в 2008 році президентом Віктором Ющенком було засноване професійне свято День працівника фондового ринку України. Про це був виданий відповідний указ №202/2008.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl + Enter
Коментарі 0