2 Червня
2019
Залишилося до події
5
міс
20
дні
22
год.
Унікальна дата
Додав:
Редакція
сайту
(13.01.2018)

День працівників водного господарства УкраїниUA

Виникнення цього свята пов'язане з антиплотинним світовим рухом, який зародився в 1998 році.

День працівників водного господарства України – це професійне свято, що відзначається в першу неділю червня.

День працівників водного господарства України – це професійне свято, що відзначається в першу неділю червня. Воно було засноване згідно указу Президента України Леоніда Кучми «Про День працівників водного господарства» № 226/2003 від 18 березня 2003 року.

Вода – це основа без якої неможливо уявити життя людини. Без меліорації земель було б неможливим ведення сільського господарства в засушливих регіонах, без централізованого водопостачання в міста мільйони українців не знали би що таке комфорт та гігієна, практично всі промислові підприємства в тій чи іншій мірі використовують воду для потреб виробництва. Саме для забезпечення всіх цих потреб існує ціла галузь економіки – водне господарство.

Головним регулятором водного сектору господарства України є Державне агентство водних ресурсів. Агентство займається питаннями використання, збереження та відновлення водних ресурсів нашої держави. Саме працівників обласних та центральних управлінь водних ресурсів можна в цей день привітати зі святом та подякувати їм за життєдайну вологу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl + Enter
Коментарі 0