20 Червня
2020
Залишилося до події
8
міс
28
дні
22
год.
Додав:
Редакція
сайту
(14.12.2016)

День прапора в АргентиніAR

Для кожного громадянина США цей день - не просто рядове свято, а день гордості за свою країну, день патріотизму і любові до Америки й американців.

З історії відомо, що в травні 1810 року національний рух за незалежність країни став використовувати у своїх заходах синьо-білі кокарди

День прапора в Аргентині є офіційним державним святом. Щорічно воно відзначається 20 червня — у день, коли помер дизайнер аргентинського прапора Мануель Белгран. У той час, коли по всій країні проводяться заходи, присвячені цьому святові, в рідному місті дизайнера Росаріо, відзначають цілий Тиждень прапора. Кульмінацією свята стає саме 20 червня. У Росаріо, який породив на світ дизайнера, встановлений величезний монумент прапору Аргентини.

З історії відомо, що в травні 1810 року національний рух за незалежність країни став використовувати у своїх заходах синьо-білі кокарди. І 18 лютого 1812 року була затверджена офіційна кокарда. Трохи пізніше ці ж кольори й були зображені на офіційному прапорі Аргентини. Символіка прапора передає кольори неба й снігу: синій та білий. А жовтий колір, який був доданий на прапор у 1818 році у вигляді сонця, символізує тепло та надію.

Офіційні заходи починаються відкритим мітингом за участю представників органів влади. Крім того, в містах проводять святкову ходу або парад військовослужбовців.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl + Enter
Коментарі 0