17 Червня
2020
Залишилося до події
11
міс
20
дні
5
год.
Додав:
Редакція
сайту
(14.12.2016)

День проголошення Республіки ІсландіяIS

20 серпня Естонія відзначає державне свято - День відновлення незалежності. Приводом послужили драматичні події в серпні 1991 року, коли в Радянському Союзі відбулася спроба державного перевороту, що призвело до відновлення незалежності трьох балтійських держав - Естонії, Латвії та Литви.

У Рейк'явіку та інших містах цього дня організовуються святкові заходи, театральні вистави та музичні виступи

День проголошення Республіки Ісландія припадає на 17 червня. Це традиційне свято, яке не може обійтися без гучних веселощів, барвистих парадів і веселих усмішок на обличчях людей. У Рейк'явіку та інших містах цього дня організовуються святкові заходи, театральні вистави та музичні виступи.

До дня проголошення республіки країна пройшла довгий і складний шлях розвитку. З 930 року це була незалежна держава, але в 1262 році Ісландію колонізували норвежці. Пізніше територія Ісландії вважалася датською. На початку 19 століття ісландці домагалися політичних свобод і можливості чинити самоврядування. Завдяки єдності нації в 1843 році мета була досягнута. Ісландію проголосили автономією. Але повністю незалежною країна стала тільки в 1918 році. А День проголошення Республіки відзначається в день народження лідера визвольного руху Ісландії Йона Сігурдссона, який з'явився на світ 17 червня 1811 року.

Однією з найбільш незвичайних розваг цього свята можна назвати забави біля гейзера. Люди кидають в нього спеціальну речовину, яка змушує гейзер діяти в кілька разів активніше. Це видовище завжди збирає багато зацікавлених глядачів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl + Enter
Коментарі 0