Нравится
Нравится

День вихователя і всіх дошкільних працівників

Відзначається — Щорічно 27 Вересня
27 Вересня Пт. (дата для 2013 року)
27 Вересня Сб. (дата для 2014 року)
27 Вересня Нд. (дата для 2015 року)
День вихователя і всіх дошкільних працівників

«Вихователь сам повинен бути тим, ким він хоче зробити вихованця»

— В. Даль

День вихователя і всіх дошкільних працівників відзначається 27 вересня. Це свято покликане звернути увагу суспільства на важливість дошкільного виховання дітей і, отже, професії вихователів у дитячому садку. На жаль, далеко не всі діти мають можливість відвідувати дитсадок. І це згодом істотно впливає на адаптацію людини в суспільстві, на успішність у школі і житті людини в цілому.

«Для того щоб навчити іншого, потрібно більше розуму, ніж для того щоб навчитися самому»

— М. Монтень

Урочисті заходи, які проводяться в Україні та Росії в День вихователя і всіх дошкільних працівників, в основному орієнтовані на пропаганду дошкільної освіти в сучасному суспільстві. В цьому напрямку сьогодні існує чимало проблем, які здебільшого пов'язані з нестачею місць у дитячих садах через їх масове перепрофілювання в 90-х роках.

Психологи стверджують, що особливості особистості людини закладаються саме в ранньому дитячому віці. Тому дуже важливо, щоб поряд з дитиною в цей відповідальний період перебували професійні педагоги. Сьогодні в День вихователя і всіх дошкільних працівників співробітники дитсадків традиційно отримують привітання від місцевих управлінь освіти та інших День вихователя і всіх дошкільних працівників представників влади.

«Ті, у кого ми вчимося, вірно називаються нашими вчителями, але не всякий, хто вчить нас, заслуговує це ім'я»

— І. Гете

Відео: День вихователя і всіх дошкільних працівників
Відео: День вихователя і всіх дошкільних працівників
Відео: Професія вихователь
Відео: Єралаш: Вихователь⇓ ПОДІЛИСЯ ДУМКОЮ ⇓