Дата народження:
24 Листопада 1888 (131 р. тому)
Знак зодіаку: Стрілець
Дата смерті:
01 Листопада 1955 (64 р. тому)
На момент смерті було 67 років
Додав:
Редакція
сайту
(16.12.2016)

Дейл КарнегіUS

Американський психолог успіху, письменник

Дейл Карнегі вже ціле століття є одним з найпопулярніших авторів серед читачів усього світу. Його книги видавалися мільйонними тиражами в різних країнах, перекладалися на десятки мов, адже людина будь-якого покоління завжди прагнула розкрити секрет успішної взаємодії з іншими людьми.

Дейл народився в США 24 листопада 1888 року. Сім'я Карнегі проживала на фермі Мерівілль та була досить бідною. Незважаючи на ці обставини, хлопчик здобув добру освіту, закінчивши педагогічний коледж. У студентські роки Карнегі відвідував дискусійний кружок, в якому вперше і помітили його ораторський талант.

Після навчання Дейл працював агентом в торговій фірмі, а потім, перебравшись в Нью-Йорк, влаштувався працювати актором. У 1911 році про Карнегі дізналися як про викладача ораторського мистецтва. Він розробив свою власну систему спілкування і встановлення контакту між людьми. Крім того, він регулярно публікувався в місцевій газеті і працював на радіостанції.

Трохи пізніше Карнегі відкрив свій Інститут ефективного ораторського мистецтва з великою мережею філій по всьому світу. Одна з найпопулярніших книг Дейла — «Як виробляти впевненість та впливати на людей». Вона популярна серед психологів і звичайних людей до цих пір.

Помер Дейл Карнегі 1 листопада 1955 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl + Enter
В цей день народилися:
Коментарі 0