Нравится
Нравится

Джим Керрі

канадо-американський комедійний кіноактор
Дата народження — Ср 17 Січня 1962 р. (52 р. тому)
Знак зодіаку — КОЗЕРІГ
Джим Керрі

«Я живу за принципом «вірити — самостверджуватися — мріяти»

— Джим Керрі

Джим Керрі народився в канадському місті Ньюмаркет 17 січня 1962 року. Він був молодшим серед дітей сім'ї Керрі. Хлопчик був надзвичайно рухливим, розпещеним і дуже любив кривлятися.

У 15 років Джим представив публіці свої перші гумористичні виступи. Його взяли на роботу до місцевого клубу, але вже за кілька років Джим Керрі переїхав до Лос-Анджелесу. Там він періодично знімався в кіно, але йому пропонували лише епізодичні ролі. Коли в 1994 році на екрани вийшов перший фільм «Ейс Вентура», про Джима Керрі заговорили, як про видатного актора.

«Коли справи зовсім погані, залишається тільки сміятися»

— Джим Керрі

Всі фільми, в яких пізніше знімався Керрі, ставали шалено популярними. З-поміж найбільш відомих картин за його участі можна назвати «Маску», «Тупий і ще тупіший», «Брехун, брехун», «Брюс всемогутній», «Грінч» та інші.

Феноменальний комедійний талант й унікальна міміка Джима Керрі зробили його неповторним у своєму амплуа. Джим Керрі Це неодноразово підтверджували експерти, які нагороджували Керрі різними кінопреміями. Актор також займається озвученням мультфільмів.«Коли я працюю, я стаю схожим на маньяка»

— Джим Керрі

Відео: Голлівуд без ретуші. Джим Керрі
Відео: Джим Керрі (Jim Carry) - Культуристка
Відео: Джим Керрі - Інструктор Карате
Відео: Джим Керрі - Найсмішніші моменти
Відео: Джим Керрі - Маска⇓ ПОДІЛИСЯ ДУМКОЮ ⇓
Категорії: Народилися
Інші статті, які можуть вас зацікавити:
Кількість переглядів сторінки: 3576