Дата народження:
05 Листопада 1938 (81 р. тому)
Знак зодіаку: Скорпіон
Дата смерті:
20 Серпня 1980 (39 р. тому)
На момент смерті було 42 роки
Додав:
Редакція
сайту
(15.12.2016)

Джо ДассенFRUS

Знаменитий американський співак та музикант

Джо Дассен, або ж Джозеф Айра Дассен, з'явився на світ 5 листопада 1938 року. Його батько, відомий кінорежисер Жюль Дассен, і мати, талановита скрипачка Беатрис Лонер, на той час проживали в Нью-Йорку. У 40-х роках родина Джо Дассена переїхала до Парижу через переслідування в Америці громадян з лівими політичними поглядами. Самому Джо тоді було 12 років.

Джо Дассен вчився в Швейцарії, потім в Італії. Ступінь бакалавра він отримав в Греноблі, а потім закінчив у США університет Анн-Арбор. Саме в студентські роки він захопився музикою. У 1958 році написав музику для фільму свого батька «Закон». На наступний рік Джо випустив свій перший диск з цим саундтреком. Музикант захистив дисертацію з етнології, працював в Європі. Професійна доля закидала Джо Дассена навіть до редакції «Плейбоя».

Професійна кар'єра музиканта почалася з того, що його дружина в якості подарунка записала для чоловіка на день народження його пісні на платівку. Колектив звукозаписної студії умовив Джо Дассена підписати з ними контракт.

Після виходу в 1966 році пісні «Excuse Me Lady» співак став популярним. Весь світ оцінив його неповторний тембр.

20 серпня 1980 року у Джо Дассена стався серцевий напад, від якого співак і помер.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl + Enter
Коментарі 0