Дата народження:
09 Жовтня 1940 (79 р. тому)
Знак зодіаку: Ваги
Дата смерті:
08 Грудня 1980 (39 р. тому)
На момент смерті було 40 років
Додав:
Редакція
сайту
(16.12.2016)

Джон ЛеннонGB

Відомий англійський музикант, співак, поет, член групи Beatles, композитор, художник, письменник

Джон Леннон став символом музичної епохи. Один з учасників легендарної групи «Бітлз» народився 9 жовтня 1940 року в Ліверпулі. Вихованням хлопчика займалася його тітка по лінії матері, а самі батьки Джона розлучилися одразу після його народження.

Майбутня зірка сцени погано вчилася в школі. Джон був улюбленцем серед однолітків, він постійно порушував дисципліну в класі, але при цьому активно брав участь в шкільній самодіяльності.

Леннон дуже любив творчість Елвіса Преслі. У 1956 році він створив свою першу рок-групу, яку назвав на честь школи — Quarry Men. Через рік відбулася історична зустріч Джона з Полом Маккартні, який привів у їх спільну групу свого друга Джорджа Харрісона. Музика стала життям Леннона, тому він навіть не закінчив школу.

У 1959 році після розпаду старої групи Леннона з'явилися The Beatles. Через 4 роки вони стали всесвітньо відомими.

23 серпня 1962 року музикант одружився на Сінтії Пауел. Від цього шлюбу народився хлопчик. Також Джон займався поезією, видавництвом книг. У 1967 році у Леннона почалися проблеми з наркотиками. Він розлучився і в 1969 році одружився на Йоко Оно. Загинув Леннон 8 грудня 1980. Його вбив психічно хворий фанатик з Америки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl + Enter
В цей день народилися:
Коментарі 0