Дата народження:
11 Липня 1934 (85 р. тому)
Знак зодіаку: Рак

Джорджо АрманіIT

Знаменитий італійський модельєр

Гуру світової моди Джорджо Армані народився 11 липня 1934 року. Його батько був моряком. Із самого дитинства хлопчик мріяв стати лікарем, тому й вступив до медичної школи Італії на терапевтичне відділення. Однак закінчити цей навчальний заклад юнак так і не вдалося: через 2 роки навчання він пішов на службу до армії.

Повернувшись зі служби, Джорджо почав працювати оформлювачем вітрин, потім асистентом фотографів, посильним міланського магазину. Так він опинився в самих низах італійської моди і поступово почав схилятися до ідеї стати дизайнером одягу. У 1964 році Армані почав працювати в ательє Ніно Черруті.

За 10 років Армані випустив свою першу колекцію одягу прет-а-порте під власною маркою. Його дебют оцінили провідні критики в світі моди. І в 1975 році спільно з Серджіо Галлеоті Джорджіо реєструє в Італії свою компанію під такою ж назвою — «Джорджо Армані».

Армані займається створенням жіночої та чоловічої лінії одягу, стабільно користуючись неймовірним успіхом серед модників.

Продукція Армані розрахована на покупців з різним рівнем доходу й різними стилістичними уподобаннями. Також він випускає лінію одягу «Джорджо Армані Ексклюзив», всі моделі якої виготовлені в єдиному екземплярі ручною роботою.

Коментарі 0