Народ, який не пам'ятає свого минулого -
не має і майбутнього.

@ Платон

Культурно-історичний календар України
beta-версія

Елвіс Преслі

Елвіс Преслі

Легендарний американський співак, один з творців рок-н-ролу.
US
Знак зодіаку:
Козеріг
Дата народження: 
08 Січня 1935 (80 р. тому)
Дата смерті: 
16 Серпня 1977 (38 р. тому)
На момент смерті було
42 р.

Елвіс Преслі — король рок-н-ролу і, певно, найбільш епатажна фігура в шоу-бізнесі 20 століття. Народився музикант в США 8 січня 1935 року в досить бідній сім'ї, яка була поглинена релігією. Саме тому перші пісні Елвіс виконував у церковному хорі. У 10 років він отримав свою першу нагороду за спів — це був приз на конкурсі народної пісні. Практично відразу після цього Елвісу подарували гітару, яка поступово й повела його у світ музики. Також він захоплювався негритянськими мотивами і музикою у стилі кантрі.

Після школи Елвіс працював водієм вантажівки, а паралельно записав платівку для своєї матері. Але слухачем творів Преслі стала не тільки вона. Вже за рік практично моментально був розкуплений весь 20-тисячний наклад першого синглу співака — «That"s all right». Разом зі своїми музикантами він і став засновником «рок-н-ролу».

У 1956 році Преслі вже був відомий на весь світ. Він записував хіти один за одним, ставши кумиром молоді всього світу. Його наслідували у всьому, починаючи з одягу і закінчуючи манерою говорити.

У 1973 році співак захворів і став залежним від ліків. 16 серпня 1977 року Елвіс Преслі помер, але головним гаслом усіх його шанувальників досі є фраза «Елвіс живий!».

Невідомо: 
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter