Дата народження:
25 Листопада 1835 (184 р. тому)
Знак зодіаку: Стрілець
Дата смерті:
11 Серпня 1919 (100 р. тому)
На момент смерті було 84 роки
Додав:
Редакція
сайту
(15.12.2016)

Ендрю КарнегіUSGB

Американський підприємець, великий сталемагнат, філантроп.

Ендрю Карнегі вважав, що людина спочатку має працювати над накопиченням грошей, а потім — над їх роздачею. Автор цієї теорії народився 25 листопада 1835 року в Шотландії. Батько Карнегі був аристократом, він займався ткацьким бізнесом. Із розвитком виробництва сім'я Ендрю Карнегі почала терпіти збитки і емігрувала до США. Ендрю тоді було всього 13 років, але він вже пішов працювати на текстильну фабрику. Поступово він став конторським службовцем у свого господаря і почав відвідувати курси меморіально-ордерного обліку.

Завдяки випадковій зустрічі Ендрю влаштувався на роботу в телеграфну компанію і почав непогано заробляти. У 1855 році він став помічником завідувача Пітсбурзького відділення залізниці, а в 1859 році очолив це відділення.

За три роки Ендрю Карнегі заснував будівельну компанію, яка займалася спорудженням залізничних мостів. Карнегі став мільйонером і в 1901 році продав свій бізнес, зайнявшись благодійністю. Крім того, він є засновником фонду, який опікується питаннями міжнародного права і взаємин між націями.

Помер Карнегі 11 серпня 1919 року, коли йому було 83 роки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl + Enter
Коментарі 0