Дата народження:
10 Листопада 1928 (91 р. тому)
Знак зодіаку: Скорпіон
Додав:
Редакція
сайту
(16.12.2016)

Енніо МорріконеIT

Всесвітньо відомий італійський композитор і диригент

Найвідоміший композитор сучасності Енніо Морріконе народився в Італії 10 листопада 1928 року. Його батько був затятим шанувальником музики і був джазовим трубачем. Це стало важливим фактором у житті самого Енніо, який в дитинстві також зайнявся музикою.

У 9 років Енніо вступив до римської консерваторії по класу композиції, оркестру та труби. А в 16-річному віці вже грав у колективі батька, змінивши його в ролі трубача. Виступаючи в нічних клубах, Морріконе також почав працювати в театрі. Поступово саме театральна робота стала його основною. Спочатку він працював там музикантом, ну а потім — композитором.

Поступово популярність Морріконе росла, він почав робити аранжування для радіо-і телепередач, а потім пререйшов у кіно. У 1961 році він написав свій перший саундтрек до вестерну італійського виробництва. Завдяки режисеру Серджіо Леоне композитор прославився на всю Європу, а трохи пізніше йому вдалося підкорити Голлівуд.

На даний момент Енніо Морріконе написав 400 саундтреків до фільмів з різних країн. Він є володарем п'яти нагород кінопремії «Оскар» як автор найкращих композицій до фільмів. Мабуть, найвідомішими його роботами можна назвати саундтреки до фільмів «Одного разу в Америці» та «Професіонал».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl + Enter
В цей день народилися:
Коментарі 0