Дата народження:
30 Березня 1945 (74 р. тому)
Знак зодіаку: Овен
Додав:
Редакція
сайту
(13.12.2016)

Ерік КлептонGB

Відомий британський рок-музикант.

Ерік Клептон, що став геніальним гітаристом сучасності, народився 30 березня 1945 року в Англії. У 14-річному віці більшу частину його життя зайняв блюз. Під впливом своєї музичної пристрасті Клептон самостійно почав вчитися грі на гітарі і досяг в цьому напрямку найвищих результатів. Його взяли гітаристом до складу групи «The Roosters». Пізніше Клептон перейшов грати в колектив «Casey Jones And The Engineers».

Ще в юності Еріка виділяла його оригінальна манера гри на гітарі: він неймовірно плавно ковзав пальцями по струнах, завдаки чому подовжував звучання нот. За таку своєрідну гру Клептон отримав прізвисько «Повільна рука».

У 1963 році Клептон став учасником групи «Yardbirds». Саме завдяки цьому колективу про музиканта дізналася широка публіка. Поступово він заслужив світову популярність, виступаючи в таких групах, як «Cream», «Bluesbreakersі», «Blind Faith. Після цього гітарист випустив свій сольний альбом «Eric Clapton» (1970 рік).

У 70-х роках через проблеми в особистому житті Клептон захопився наркотиками. Пройшовши курс реабілітації в спеціалізованій клініці, він повернувся на велику сцену і випустив альбом «461 Ocean Boulevard». Ерік став не тільки гітаристом, а й співаком, поступово досягнувши статусу культового явища в світі музики. Зараз Клептон продовжує виступати і займатися громадською діяльністю.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl + Enter
Коментарі 0