Дата народження:
05 Вересня 1946 (73 р. тому)
Знак зодіаку: Діва
Дата смерті:
24 Листопада 1991 (28 р. тому)
На момент смерті було 45 років
Додав:
Редакція
сайту
(16.12.2016)

Фредді Мерк'юріTZGB

Знаменитий співак та музикант, вокаліст легендарної рок-групи Queen

Фредді Мерк'юрі (справжнє ім'я Фаррух Булсара) з'явився на світ 5 вересня 1946 року. Його рідним містом є Стоун-Таун (Занзібар). Виховувався Фредді Меркьюрі в традиціях перської культури. Фаррух ходив в школу Святого Петра, і саме однокласники дали хлопчикові прізвисько Фредді.

Навчався Фаррух непогано, він цікавився музикою, малюванням і співом. Крім того, хлопчик відвідував шкільний театральний гурток, де і був помічений директором школи. З ініціативи директора Фредді почав відвідувати уроки гри на фортепіано.

У віці 12-ти років Фредді заснував першу групу в своєму житті під назвою «Непосиди». У ній Меркьюрі був піаністом. Коли він перебував у підлітковому віці, його батьки переїхали до Англії. Там він закінчив політехнічний коледж, але за фахом не хотів працювати. Тому заснував групу IBEX. Вона розпалася в 1969 році.

У квітні 1970 року він став вокалістом групи SMILE, яка згодом перейменувалася в QUEEN. Тоді Фредді і взяв собі нове прізвище — Меркьюрі.

23 листопада 1991 співак зізнався на весь світ, що хворий на СНІД. Про хворобу фанати здогадувалися з 1986 року. 24 листопада 1991 Фредді Меркьюрі помер.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl + Enter
Коментарі 0