Дата народження:
24 Березня 1874 (145 р. тому)
Знак зодіаку: Овен
Дата смерті:
31 Жовтня 1926 (93 р. тому)
На момент смерті було 52 роки
Додав:
Редакція
сайту
(13.12.2016)

Гаррі ГудініUS

Відомий американський ілюзіоніст.

Історики сперечаються щодо того, де саме народився Гаррі Гудіні. Одні стверджують, що він з'явився на світ в Австро-Угорщині, інші твердять, що в США. Однак дата його народження однозначна — 24 березня 1874 року.

В юні роки Еріх Вайс, а саме це і є справжнім ім'ям Гаррі Гудіні, захоплювався магією, але поступово це заняття перестало бути просто хобі. Спочатку фокусник виступав разом зі своїм братом. У 1891 році вся Америка знала братів Гудіні, які звільнялися без допоміжних засобів від наручників, проходили крізь цегельні стіни, змушували непомітно зникнути цілого слона. Гаррі і Тео були ще зовсім молодими, коли на них звалилася слава. Але в 1982 році помер їх батько, і Гаррі занурився в себе, закинувши ненадовго фокуси й магію.

У 1899 році Гудіні виїхав до Європи, там його накрила нова хвиля сценічного успіху.

Помер Гудіні через нещасний випадок: один юнак, що зайшов до мага в гримерку, побажав виконати кілька ударів в живіт Гаррі, бо чув, ніби той абсолютно не реагує на них. Юнак вдарив Гаррі, коли той ще не був підготовленим, в результаті в нього стався розрив апендикса. І 31 жовтня 1926 року Гудіні помер.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl + Enter
Коментарі 0