Дата народження:
10 Серпня 1814 (205 р. тому)
Знак зодіаку: Лев
Дата смерті:
07 Липня 1890 (129 р. тому)
На момент смерті було 76 років
Додав:
Редакція
сайту
(15.12.2016)

Генрі НестлеDECH

Швейцарський фармацевт, бізнесмен, засновник компанії "Nestle".

Генрі Нестле — це людина, яка подарувала дітям усього світу солодке какао і молочний шоколад. Народився Генрі 11 серпня 1814 року у Франкфурті. Він був одинадцятою дитиною в сім'ї. Батько Генрі працював склярем. Сам юнак отримав освіту фармацевта. Йому подобалося змішувати різні речовини. Його покликанням була хімія.

Спочатку він працював в аптеці в містечку Вевей, але постійно мріяв про власний бізнес. У 1843 році Генрі позичив гроші у багатої тітоньки, завдяки чому відкрив свою справу. Спочатку він виробляв лікер, оцет і гірчицю, пізніше почав спеціалізуватися у виробництві газу для вуличних ліхтарів.

У 60-х роках Генрі Нестле одружився. Його дружина постійно поралася з чужими дітьми й вирішила зайнятися випуском дитячого харчування. Тут Генрі й знадобився досвід фармацевта. У 1867 році він винайшов найпершу в світі суміш, яка могла замінити немовлятам грудне молоко матері. Винайдений чудо-порошок врятував життя дитині співробітниці компанії Нестле, тому його значення оцінили у всьому світі.

Незабаром Нестле став лідером у виробництві дитячого харчування, згущеного молока, розчинної кави, молочного шоколаду і какао. У 1875 році він продав свою компанію. Помер Генрі Нестле 7 липня 1890 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl + Enter
Коментарі 0