Дата народження:
04 Листопада 1956 (63 р. тому)
Знак зодіаку: Скорпіон
Дата смерті:
06 Жовтня 1991 (28 р. тому)
На момент смерті було 35 років
Додав:
Редакція
сайту
(16.12.2016)

Ігор ТальковRU

Москальський співак, автор пісень, кіноактор

Ігор Тальков народився в Тульській області 4 листопада 1956 року. Його сім'я мала дворянське коріння, тому батьків Ігоря в радянський час репресували. Вони познайомилися саме в місці свого ув'язнення.

З раннього дитинства хлопчик сильно захоплювався музикою. Він вчився в музичній школі, майстерно грав на баяні, гітарі, скрипці, фортепіано та інших інструментах. Крім того, він любив співати. У старших класах Ігор очолив хор своєї рідної школи.

Перша пісня Талькова «Мені трошки шкода» з'явилася в 1973 році. Тоді він намагався вступити до Московського театрального училища, але його спроба не увінчалася успіхом. Потім навчався в Тульському педінституті і Ленінградському інституті культури. Але з навчанням не склалося і там, тому Ігор кинув обидва вузи.

Тальков був учасником кількох музичних колективів. Коли в 1987 році в передачі «Пісня року» прозвучала його пісня «Чистые пруды», співак став відомим артистом. Тальков почав активно гастролювати, написав багато популярних пісень різних жанрів.

6 жовтня 1991 року на груповому концерті, який проводився в Санкт-Петербурзі, Ігоря Талькова застрелили. Досі немає остаточної версії щодо того, на чиє замовлення було виконано це вбивство.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl + Enter
Коментарі 0