Дата народження:
22 Квітня 1724 (295 р. тому)
Знак зодіаку: Телець
Дата смерті:
12 Лютого 1804 (215 р. тому)
На момент смерті було 80 років
Додав:
Редакція
сайту
(11.12.2016)

Іммануїл КантDE

Видатний німецький філософ, родоначальник німецької класичної філософії.

Іммануїл Кант народився в Кенігсберзі (нинішній Калінінград) 22 квітня 1724 року. Він був четвертою дитиною в сім'ї ремісника. Незважаючи на те, що сім'я була досить бідною, Іммануїл закінчив гімназію і вступив до університету. Але через смерть батька Кант кинув навчання і почав працювати домашнім учителем у аристократів. Паралельно він займався філософськими дослідженнями.

В 1755 році, коли була завершена робота над першою працею Канта, він отримав звання університетського приват-доцента. Також працював в палацовій бібліотеці. А в 1770 році став професором логіки і метафізики.

Основні напрями, досліджувані Іммануілом Кантом, стосувалися питань метафізики, релігії, антропології й моралі. Також він досліджував деякі аспекти гносеології, етики та естетики. Його наукові вишукування були описані в «Критиці чистого розуму», «Критиці практичного розуму», «Критиці здатності судження». У них Кант описав філософські категорії кількості та якості, відносності та модальності. Крім того, він виділив кілька ідей по відношенню до прекрасного і піднесеного.

12 лютого 1804 року геніальний філософ помер.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl + Enter
В цей день народилися:
Коментарі 0