Дата народження:
20 Січня 1952 (67 р. тому)
Знак зодіаку: Водолій
Додав:
Редакція
сайту
(10.12.2016)

Ірина АллегроваRU

Москальська співачка, заслужена артистка МФ.

Відома співачка Ірина Аллегрова народилася в Ростові-на-Дону 20 січня 1952 року. З часом її сім'я переїхала до Баку. Там дівчинка закінчила музичну школу і навіть планувала вступати до місцевої консерваторії. Але за станом здоров'я їй це не вдалося зробити.

У 1970 році Аллегрову взяли на роботу в творчий колектив оркестру Єревану. У 1976 році вона виступала вже з оркестром Леоніда Утьосова.

У 1977 році артистка стала солісткою музичного ансамблю «Молоді голоси». За два роки вона перейшла у ВІА «Факел», але й там протрималася не довго.

У 1985 році відбулася історична для співачки зустріч з Оскаром Фельцманом. Автор написав для неї пісню «Голос дитини», з якою вона виступила на найпопулярнішому в той час телевізійному фестивалі «Пісня року». Потім вона стала солісткою групи «Електроклуб», а з 1990 року Аллегрову вже знали як сольну співачку.

На Московії довгий час вона була однією з найпопулярніших виконавиць. Їй присвоїли звання заслуженої артистки Московії. Неодноразово Ірину називали найкращою співачкою року. Нещодавно вона заявила про свій намір залишити професійну діяльність на сцені.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl + Enter
Коментарі 0