Дата народження:
05 Жовтня 1975 (44 р. тому)
Знак зодіаку: Ваги
Додав:
Редакція
сайту
(16.12.2016)

Кейт УінслетGB

Відома англійська актриса

Кейт Уінслет є уродженкою Великобританії. Вона народилася 5 жовтня 1975 року в родині акторів, які проживали в місті Рідінг. Практично всі предки Кейт займалися акторською діяльністю, тому майбутня професійна доля самої Кейт була відома з її ранніх років.

Дівчинка цілком виправдала надії своїх батьків, які, безумовно, бачили її видатною актрисою. З 11 років вона відвідувала курси акторської майстерності, грала на сцені, а вже через рік її запросили знятися в рекламі для телебачення.

У 1994 році Кейт Вінслет знялася в своєму першому фільмі — «Небесні створіння». Після цієї картини вона почала отримувати непогані ролі в кіно і була помічена продюсерами та режисерами завдяки своїй роботі в мелодрамі «Розум і почуття».

Всесвітню популярність Уінслет принесла роль у фільмі «Титанік», де вона грала в парі з Леонардо Ді Капріо. За свою роль в цій картині Кейт номінувалася на премію «Оскар».

22 листопада 1998 року вона вийшла заміж. Через два роки народила дочку, але в 2001 році подружжя вирішило розійтися.

Вдруге Кейт вийшла заміж за режисера Сема Мендеса. 22 лютого 2009 вона нарешті стала володаркою заповітної статуетки «Оскар» за роль у фільмі «Читець».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl + Enter
Коментарі 0