Дата народження:
25 Серпня 1970 (49 р. тому)
Знак зодіаку: Діва
Додав:
Редакція
сайту
(3.02.2017)

Клаудія ШифферDE

Відома в 90-х німецька топ-модель, в 1995 році визнана найкрасивішою жінкою в світі за версією журналу «Paris Match».

Найвідоміша топ-модель світу Клаудія Шиффер народилася в Німеччині 25 серпня 1970 року в сім'ї юриста. Клаудія була першою з трьох дітей, яких батьки виховували у найвищій суворості. Сама дівчина завжди хотіла, як і батько, стати юристом. У юності вона займалася балетом і грою на фортепіано.

Одного разу в нічному клубі Клаудія познайомилася з директором модельного агентства і таким чином потрапила в модельний бізнес. Шиффер відразу ж переїхала жити до Парижу і на самому початку своєї кар'єри з'явилася на обкладинці всесвітньо відомого журналу Elle. Клаудію відразу помітили провідні будинки моди Франції. Але контракт із красунею уклав будинок моди Chanel. Потім пішли контракти з Revlon, L'Oreal й іншими компаніями, які знав весь світ. Поступово вона стала найбільш високооплачуваною манекенницею у світі.

За свою кар`єру Шиффер прикрасила 900 журнальних обкладинок. Вона вважається однією з найбагатших жінок Німеччини. Її робочий день коштує близько 50 тисяч доларів. За даними журналу «Форбс» статки Клаудії Шиффер на сьогоднішній день сягають 55 мільйонів доларів.

У 2002 році модель вийшла заміж за режисера Метью Вона. У пари зараз двоє дітей.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl + Enter
В цей день народилися:
Коментарі 0