Дата народження:
-69 (2087 р. тому)
Дата смерті:
(2048 р. тому)
На момент смерті було 39 років
Додав:
Редакція
сайту
(2.02.2017)

КлеопатраEG

Остання цариця Єгипту з македонської династії Птолемеїв.

Велика цариця Клеопатра правила Єгиптом цілих 22 роки. Спочатку вона робила це зі своїми чоловіками, але потім набула статусу незалежної цариці. Зовнішність Клеопатри була неканонічною в той час, але це не завадило цариці стати іконою для багатьох прихильників і музою для багатьох митців. Крім того, навіть зараз про Клеопатру знімають фільми, поклоняючись її красі.

Народилася майбутня цариця Єгипту 2 листопада 69 року до нашої ери. Як припускають історики, її рідним містом була Александрія. Батько Клеопатри Птолемей заповідав трон їй та її брату, з яким вона повинна була укласти шлюб - того вимагали звичаї.

У 51 році до нашої ери чоловік Клеопатри вмирає, а її другим чоловіком стає молодший брат Птолемей XIII. Йому тоді було всього 9 років. Подружжя сильно посварилося, і Клеопатра зібрала військо проти чоловіка, втікши до Сирії.

Протистояння намагався уникнути Гай Юлій Цезар. Але Клеопатра домоглася свого: Птолемей загинув, а вона стала одноосібною правителькою Єгипту, навіть незважаючи на свої наступні шлюби.

Точна дата смерті Клеопатри не відома. Існує версія, що вона покінчила з собою, отруївшись від укусу безлічі змій.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl + Enter
Коментарі 0