Дата народження:
11 Січня 1972 (47 р. тому)
Знак зодіаку: Козеріг
Додав:
Редакція
сайту
(9.12.2016)

Констянтин ХабенськийRU

Москальський актор, заслужений артист Московії

Популярний москальський актор Костянтин Хабенський народився в Ленінграді 11 січня 1972 року. Якийсь час його родина жила в Нижньовартівську.

Після 8 класу школи Хабенський вступив до авіаційного технікуму, але на третьому курсі залишив навчання, оскільки зрозумів, що це не його покликання.

Костянтин довго шукав себе в професії. Він працював двірником, вуличним музикантом, монтувальником в театральній студії, але потім закінчив Державний інститут театру, музики і кінематографії в Ленінграді та влаштувався на роботу до театру.

Тоді глядачі полюбили Костянтина Хабенського, зокрема, завдяки його блискучій грі в чеховських постановках. Цей успіх був закріплений вдалими ролями актора в кіно. Все почалося з епізодичної ролі в картині «На кого Бог пошле», а після того він почав з'являтися у відомих фільмах «Жіноча власність», «Нічний дозор», «Денний дозор», «Адмірал» і т.д.

Певний час наш герой працював ведучим на телебаченні, але акторська діяльність все ж стала домінуючою в його житті. Зараз він є одним із найбільш відомих акторів Московії.

Сімейне життя актора виявилося не настільки райдужним, як кар'єра. Його дружина померла від тяжкої хвороби. Костянтин дуже важко переживав її смерть.

В 2014 році Хабенський жорстко засудив агресію Московії по відношенню до України

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl + Enter
Коментарі 0