Дата народження:
12 Жовтня 1935 (84 р. тому)
Знак зодіаку: Ваги
Дата смерті:
06 Вересня 2007 (12 р. тому)
На момент смерті було 72 роки
Додав:
Редакція
сайту
(16.12.2016)

Лучано ПавароттіIT

Знаменитий італійський співак, тенор.

Легенда світової оперної сцени Лучано Паваротті народився 12 жовтня 1935 року. Коли хлопчикові виповнилося 9 років, він зайнявся хоровим співом, відвідуючи разом з батьком церковний хор. Крім цього, Лучано брав уроки музики. Але про серйозне занятті співом ніхто навіть не думав, оскільки його більшою мірою цікавив футбол. Хлопчик навіть хотів професійно зайнятися кар'єрою футболіста на позиції воротаря.

Мати бачила свого сина майбутнім учителем. Той кілька років працював учителем молодших класів, але все ж музика стала головною в його житті. І в 1954 році в 19-річному віці Лучано серйозно зайнявся співом. Його вчителем став професійний тенор міста Модена Арріго Пола. Побачивши неабиякий талант Паваротті, вчитель навіть не став брати плату за уроки, так як сім'я юного співака була досить бідною.

Перші виступи Паваротті відбулися на маленьких концертних майданчиках Європи. Все змінилося в момент, коли його запросила для спільних виступів Джоан Сазерленд. Завдяки Лучано Паваротті опера знайшла широке коло глядачів. У 2004 році він востаннє вийшов на сцену. «Metropolitan Opera» проводила його 11-хвилинної овацією.

Помер Лучано Паваротті 6 вересня 2007.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl + Enter
Коментарі 0