Дата народження:
21 Травня 1949 (69 р. тому)
Знак зодіаку: Близнюки
Дата смерті:
28 Листопада 2006 (12 р. тому)
На момент смерті було 57 років
Додав:
Редакція
сайту
(14.12.2016)

Любов ПоліщукRU

Відома радянська актриса театру і кіно.

Любов Поліщук народилася в Омську 21 травня 1949 року. Її батьки були простими робітниками, але дочка вирішила пов'язати своє життя з творчою діяльністю. Вона поступила у Всемоскальську творчу майстерню естрадного мистецтва, мріючи про кар'єру актриси. У студентські роки Любов познайомилася з Валерієм Макаровим. Незабаром пара одружилася. Після завершення навчання, в 1967 році, молода сім'я переїхала до Омська. Там подружжя працювало у філармонії.

Через п'ять років у Люби народився син Олексій. Але в 1976 році подружжя розлучилося, а саму Поліщук незабаром запросили працювати в московський мюзик-хол.

У 1977 році Любов Поліщук знялася у вирішальному для себе фільмі — «12 стільців». Після цього її помітили режисери, і актриса почала активно зніматися в кіно. Крім того, вона стала однією з кращих актрис Московського театру мініатюр. У цей період вона знову закохалася. Її цивільний чоловік прийняв сина Любові від першого шлюбу, і незабаром у сімействі з'явилася ще й донечка.

У 90-х роках Поліщук була дуже популярною актрисою. Вона була затребувана і на театральній сцені, і в кінематографі. Молодому поколінню вона запам'яталася завдяки своїй ролі в телесеріалі «Моя прекрасна няня». 28 листопада 2006 Любов Поліщук померла, змучена серйозною хворобою.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl + Enter
В цей день народилися:
Коментарі 0