Дата народження:
16 Серпня 1958 (61 р. тому)
Знак зодіаку: Лев
Додав:
Редакція
сайту
(15.12.2016)

МадоннаUS

Американська співачка, автор пісень, продюсер, танцівниця, актриса, режисер і сценарист.

Мадонна — культова особистість світової сцени. Вона народилася 16 серпня 1958 року в США. Повне ім'я співачки — Мадонна Луїза Вероніка Чікконе. Батько виховував своїх трьох дітей у великій суворості, вимагаючи любові до Бога і слухняності. Але Мадонна вже в школі була не такою, як усі. Вона епатувала всіх оточуючих своїми дивними стрижками та нарядами, була активісткою в шкільному житті, займалася в творчих гуртках.

Після школи Мадонна закінчила Університет Мічигану за спеціальністю «хореографія». У 1979 році Мадонна стала барабанщицею в нью-йоркській рок-групі, але поступово вона почала співати і складати пісні. Перший сольний альбом Мадонни вийшов в 1983 році. Його купили 19 мільйонів людей у всьому світі. Популярність співачки стрімко росла. Її пісні займали лідируючі позиції в світових чартах, а на концертах зірки можна було побачити десятки тисяч шанувальників.

У 1992 році співачка стала ще й бізнес-леді, створивши свою звукозаписну компанію. Крім того, Мадонна почала зніматися в кіно. Її жанрові уподобання в музиці різноманітні. Мадонна — власниця 7 нагород «Греммі». У 2004 році вона видала власну книгу для дітей.

Приватне життя Мадонни не таке стабільне. Папараці постійно приписують їй все нові й нові романи.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl + Enter
Коментарі 0