Дата народження:
28 Вересня 1924 (94 р. тому)
Знак зодіаку: Ваги
Дата смерті:
19 Грудня 1996 (22 р. тому)
На момент смерті було 72 роки
Додав:
Редакція
сайту
(3.02.2017)

Марчелло МастроянніIT

Знаменитий в 60-х італійський актор кіно і театру.

Марчелло Мастроянні народився у досить бідній сім'ї столяра 28 вересня 1924 року. У своєму рідному місті Фонтана Лірі Марчелло брав участь в художній самодіяльності і захоплювався театром, незважаючи на те, що пов'язав своє професійне життя зі спеціальністю батька.

Поступово Марчелло відходить від своєї робочої професії і все більше поринає у світ театру. Буквально відразу його талант стали помічати режисери. Так Мастроянні потрапив в трупу Л. Вісконті.

Будучи ще зовсім юним підлітком, він дебютував у кіно. З виходом фільмів «Серпнева неділя» і «Париж завжди Париж» про Марчелло Мастроянні заговорили як про талановитого кіноактора. Після цього його запросив зніматися в своєму фільмі «Солодке життя» сам Федеріко Фелліні. У 1960-х роках про актора знала вся Європа.

За свою кар'єру Марчелло зіграв величезну кількість абсолютно різнопланових ролей. Йому однаково успішно давалися як позитивні персонажі, так і негативні. Мастроянні зіграв з багатьма видатними акторами свого часу, серед них була і неповторна Софі Лорен.

Мастроянні був одружений на зірці французького і світового кіно Катрін Деньов. У подружжя народилася дочка. Помер актор 19 грудня 1996 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl + Enter
Коментарі 0