Дата народження:
03 Квітня 1924 (95 р. тому)
Знак зодіаку: Овен
Дата смерті:
01 Липня 2004 (15 р. тому)
На момент смерті було 80 років
Додав:
Редакція
сайту
(13.12.2016)

Марлон БрандоUS

Відомий американський актор, володар кінопремії «Оскар»

Марлон Брандо народився в американському штаті Небраска 3 квітня 1924 року. Його життя було схоже на сценарій кінофільму, в яких Марлон пізніше й знімався. Сім'я хлопця була далеко не зразкова. Сам Марлон так і не закінчив середню школу, а втік від деспота-батька і матері-алкоголічки в Нью-Йорк. Там він знайшов тимчасові підробітки. Потім почав грати у дешевих п'єсах аматорського театру.

У цей час Брандо зустрів Вільямс Теннесі, який саме шукав підходящого кандидата на роль у п'єсі «Трамвай Бажання». Так майбутній актор отримав путівку до Голівуду, де його цінували переважно за красиву зовнішність.

Марлон ігнорував всі норми поведінки, за що отримав прізвисько Дикун. Іноді його звинувачували у відвертому хамстві по відношенню до колег, режисерів або продюсерів. Одного разу Брандо навіть не з'явився на церемонії вручення «Оскара», де йому повинні були вручити статуетку за роль Дона Корлеоне у неймовірно популярному фільмі «Хрещений батько». Поступово інтерес режисерів до персони Брандо знижувався, оскільки всім набрид його вибуховий характер.

У актора було 8 рідних дітей і 3 усиновлених. Помер він 1 липня 2004 року, страждаючи від сильного ожиріння і легеневого фіброзу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl + Enter
В цей день народилися:
Коментарі 0