Дата народження:
01 Червня 1926 (93 р. тому)
Знак зодіаку: Близнюки
Дата смерті:
05 Серпня 1962 (57 р. тому)
На момент смерті було 36 років

Мерилін МонроUS

Легендарна американська кіноактриса та співачка.

Легенда світового кіно Мерилін Монро народилася в США 1 червня 1926 року. Її справжнє ім'я — Норма Джин Бейкер. Практично відразу ж після народження дівчинка потрапила до прийомної сім'ї.

У 16 років майбутня зірка вийшла заміж закинувши навчання в школі. Але через 2 роки її чоловік пішов на флот, а сама Мерилін пішла працювати на авіазавод. Це поклало кінець її першому шлюбу.

У 18 років дівчина зайнялася модельною справою і отримала свій перший гонорар за фотозйомку. Свій контракт з кіностудією вона вже підписала з ім'ям Мерилін Монро. Зірковий статус вона отримала після ролей у фільмах «Ніагара» та «Джентльмени надають перевагу блондинкам».

У 1951 році Мерилін Монро познайомилася з Джоном Кеннеді. За чутками, у них був роман.

Другий шлюб актриси був оформлений у 1954 році. Вона стала дружиною відомого американського бейсболіста. У 1956 році Мерилін втретє вийшла заміж — за драматурга Артура Міллера. З ним вона прожила 4,5 роки, що є своєрідним особистим рекордом для Монро.

Мерилін Монро, будучи символом епохи і об'єктом захоплення мільйонів людей, померла від передозування снодійними речовинами. Смерть настала 5 серпня 1962 року. Їй було всього 36 років.

Коментарі 0