Дата народження:
15 Травня 1891 (128 р. тому)
Знак зодіаку: Телець
Дата смерті:
10 Березня 1940 (79 р. тому)
На момент смерті було 49 років
Додав:
Редакція
сайту
(13.12.2016)

Михайло БулгаковUARU

Видатний москальський письменник українського походження.

Михайло Булгаков народився в Києві 15 травня 1891 року. Його батько був професором Київської духовної академії. Деякий час Михайло отримував домашню освіту, а потім батько віддав його в дуже престижну на той момент Олександрівську гімназію. Цей час дозволив юнакові розкрити свої численні таланти. Він малював, писав вірші і прозу, займався співом.

У 1909 році Булгаков вступив на медичний факультет Київського університету святого Володимира. Під час першої світової війни разом зі своєю дружиною Тетяною працював у госпіталі. А потім Михайло добровільно пішов на фронт, де отримав досвід роботи військовим хірургом.

Після університету почалася кар'єра цивільного лікаря Михайла Булгакова. У 1919-1921 роках він проживав у Владикавказі. Там він освоїв журналістську професію і почав писати тексти для театральних виступів.

У 1922 році, перебуваючи вже в Москві, автор опублікував «Незвичайні пригоди доктора». Потім було багато творів Михайла, які викликали обурення офіційної влади. Зокрема, цензура заборонила публікувати «Собаче серце».

З 1928 року Булгаков працював над романом «Майстер і Маргарита». У підсумку цей твір став культовим у світовій літературі.

10 березня 1940 року геніальний письменник помер, залишивши після себе безліч унікальних творів, актуальність яких не втратилася до цього дня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl + Enter
Коментарі 0