Дата народження:
10 Листопада 1919 (100 р. тому)
Знак зодіаку: Скорпіон
Дата смерті:
23 Грудня 2013 (6 р. тому)
На момент смерті було 94 роки
Додав:
Редакція
сайту
(16.12.2016)

Михайло КалашниковRU

Знаменитий радянський конструктор стрілецької зброї, творець автомата Калашникова, доктор технічних наук

Михайло Калашников багатьма сучасниками визнаний конструктором століття. Він створив всесвітньо відомий автомат Калашникова, який використовується арміями багатьох країн до цих пір.

Народився Михайло 10 листопада 1919 року в Алтайському краї. Він закінчив 9 класів школи і перебрався до Казахстану. Недовгий час він працював залізничником на місцевому депо, але в 1938 році його призвали до армії. Юнак служив у Києві, де й закінчив школу механіків-водіїв танка. Конструкторські здібності Калашникова проявилися, коли він створив інерційний лічильник пострілів для танкової гармати. Потім Михайло розробив прилад обліку ресурсів танкового двигуна, а також удосконалив пістолет ТТ.

Досягнення Михайла оцінило керівництво армії. У січні 1941 року сам генерал армії Жуков вручив йому іменний годинник. Потім Калашникова перевели до Москви для випробування його ж танкового приладу обліку, а потім він відправився до Ленінграду для участі у виробництві цієї деталі.

А в 1949 році його головний винахід — автомат Калашникова — взяли на озброєння армії. Після цього конструктор створив цілий ряд зразків зброї, які використовувалися радянськими військовими.

Помер легендарний конструктор 23 грудня 2013 року на 94-му році життя.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl + Enter
В цей день народилися:
Коментарі 0