Дата народження:
21 Лютого 1957 (62 р. тому)
Знак зодіаку: Риби
Додав:
Редакція
сайту
(12.12.2016)

Микола РасторгуєвRU

Естрадний співак, лідер групи «Любе», народний артист Московії.

Лідер групи «Любе» Микола Расторгуєв народився в Підмосков'ї 21 лютого 1957 року. З раннього дитинства він захоплювався музикою, тому пізніше вирішив стати професійним музикантом. Але відразу після школи Микола вступив до Московського технологічний інститут легкої промисловості.

Після завершення навчання Расторгуєв працював слюсарем, поступово він став виступати в музичних колективах: ВІА «Лейся, песня», ВІА «Здравствуй, песня», групі «Рондо». У ВІА «Шестеро молодих» Микола виступав разом з майбутнім лідером «Арії» Валерієм Кіпеловим.

У 1989 році Миколу вже впізнавали як вокаліста групи «Любе», яку продюсував Ігор Матвієнко. Група стала шалено популярною в Московії та СНД. Найбільш хітовими піснями колективу стали: «Комбат», «Не валяй дурака, Америка», «Поклич мене тихо по імені», «Хлопці з нашого двору» та інші.

У 2002 році Расторгуєву присвоїли звання народного артиста Московської Федерації. Вважається, що група «Любе», лідером якої є Расторгуєв, — це улюблена група Володимира Хуйла. Оскільки сам артист активно підтримує агресивну політику Хуйловської Московії по відношенню до своїх сусідів, Микола є небажаною персоною в Україні, Грузії та інших країнах.

Микола Расторгуєв виховує двох синів від різних шлюбів та, як справжній москаль, дуже любить випити.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl + Enter
Коментарі 0